banerNutwNew

Pierwszy okres to szok, co będzie dalej. Powoli przyzwyczajamy się do nowej sytuacji, jesteśmy zdyscyplinowani. Odrabiamy różne zaległości, ale z czasem będzie nam brakowało wspólnych kontaktów. Uniwersytety Trzeciego Wieku powstały, aby seniorzy dalej edukowali się, ale też wspólnie spędzali czas. Tego wszystkim ludziom, a szczególnie seniorom brakuje. Na szczęście w dobie XXI wieku mamy Internet i łączność telefoniczną. Wspólnie wykorzystajmy tą zdobycz XXI wieku.

Nasza strona NUTW może być też miejscem do przekazywania różnych informacji: jak spędzić ten czas w naszych mieszkaniach, co ugotować, co warto przeczytać, jakie miejsca wirtualnie warto odwiedzić, napisać krzyżówkę - niech inni rozwiążą, napisać wiersz, co ciekawego znalezłeś/znalazlaś w Internecie i wiele innych pomysłów ….

Wasze pomysły znajdą się na naszej stronie NUTW, a ten przymusowy czas spędzania w domu wniesie nowe wartości - wirtualnej integracji seniorów.

Tekst: MiDan

Piszcie na adres Nowosolskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework