banerNutwNew

Szanowni Państwo, zachęceni dobrym odbiorem inicjatywy przez instytucje naukowe (Instytut Psychologii UŁ, Uniwersytet SWPS) oraz specjalistów z obszaru psychologii (prof. Dariusz Doliński, prof. Dorota Merecz-Kot, dr Małgorzata Waszkowska), kontaktujemy się z Państwem, ponieważ chcielibyśmy przedstawić Państwu projekt Alberty.org. To innowacyjna platforma dla osób w wieku senioralnym. Jej celem jest wspieranie osób starszych w podtrzymywaniu ich zdrowia psychofizycznego - w przyjemny i angażujący sposób. Na platformie użytkownicy znajdą zatem szereg wartościowych zasobów i funkcjonalności. Mogą podjąć aktywności związane zarówno z przyjemną pracą umysłową (quizy, gry logiczne, krzyżówki), jak i mądrą rozrywką (filmy dokumenty, audiobooki). Na Alberty.org znajduje się także strefa "relaksu", w ramach której Użytkownicy uzyskują dostęp m.in. do audiobooków i muzyki relaksacyjnej.

Co niezwykle ważne, platforma jest w pełni bezpieczna i darmowa. W momencie rejestracji Użytkownika (do której gorąco zachęcamy), może on korzystać ze wszystkich treści i funkcji, które oferuje Alberty.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu jakie się pojawiło w ostatnim czasie, przygotowaliśmy zestaw wykładów, które będzie można obejrzeć online.

"Jak mądra rozrywka pomaga w podtrzymaniu kondycji psychofizycznej" Pani dr Katarzyny Zaborskiej. Kliknij!

 

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework