banerNutwNew

Wydarzenia

W sobotę 17.11.2018r.w Muzeum Miejskim w Nowej Soli grupa studentów NUTW pod wprawnym okiem mgr Grażyny Graszki (plastyka) uczyła się jak z gliny zrobić biżuterię i ozdoby choinkowe.Czy nam się to udało? oceńcie sami oglądając zdjęcia.Studenci mówią, że to nie jest nasze ostatnie spotkanie, już planujemy kolejne jeszcze w tym roku kalendrzowym.To naprawdę świetna zabawa.

100-lecie odzyskania Niepodległości
Jeszcze kilka zdjęć i filmik z uroczystości, w których braliśmy udział.Mazurek Dąbrowskiego i Polonez na 100 par, oraz otwarcie Ronda.

Zdjęcia i filmik Andrzej Wrzeszcz oraz Zenon Siebert

/www.youtube.com/watch?v=zelzUz2iLfw

" My się grypy nie boimy " to myśl przewodnia spaceru po lesie za szpitalem w dniu 5.12.2018. Słońce i złota jesień sprzyjała spacerom na powietrzu. W tym roku dłuższa złota jesień sprzyja i regularny ruch poprawia naszą kondycję zdrowotną.

Wczoraj , dnia 08.XI.2018r. Byliśmy zaproszeni na spotkanie w Szkole Podstawowej Nr 8 w Nowej Soli na okoliczność obchodów 100 Lecia Niepodległości Polski. W spotkaniu udział wzięli między innymi: Pan Prezydent Miasta Wadim Tyszkiewicz, uczniowie, nauczyciele, rodzicie, członkowie NUTW. Przygotowany KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ był pięknym przeżyciem, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych,biesiadnych dopełniły całości.