banerNutwNew

Wydarzenia

Nasi słuchacze lubią tańczyć nie mogło zabraknąć tańców Walentynkowych, które odbyły się w dniu 18.02.2020 w NDK Popatrzmy na zdjęciową relację. 

W dniu 11.02.2020r. grupa słuchaczy NUTW gościła w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej. Każdego z nas witała bardzo przyjazna sunia Dolores żywa maskotka strażaków. Andrzej Michalak z-ca dowódcy zastępu, był naszym przewodnikiem

We wtorek 28.01.2020 w NDK odbył się Karnawałowy bal przebierańców, przy dobrej muzyce w wykonaniu zaprzyjaźnionych muzyków Stasia i Lucjana nasi słuchacze w bardzo ładnych przebraniach wybrali "Królewską parę taneczną", a zostali nią Celinka z Mirkiem. Jak zwykle humory i dobra zabawa towarzyszyła przez cały wieczór.

Nasi słuchacze odwiedzili dziś 24.01.2020 wystawę w Muzeum Miejskim „"Z papierem przez dwa tysiąclecia". Poznali historię czerpania arkuszy, będące niegdyś źródłem bogactwa dusznickich papierników.Dziś czerpanie papieru jest doskonałą zabawą, której nie można pominąć. Wystawa będzie dostępna w Muzeum Miejskim w Nowej Soli do dnia 10.05.2020. Zapraszamy do odwiedzenia tej wystawy.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework