banerNutwNew

Zapraszamy na

Litwa -  zabytki, przewodnik, atrakcje, zdjęcia, zwiedzanie, 10 największych zabytków, ciekawostki, mapa, najciekawsze miejsca ...   Kliknij i przeczytaj!

Posłuchaj Wileńskich piosenek:

"Tu nad Wilią Wilno me"  Kliknij i posłucjaj!

 "Wilno - miasto wspomnień ..(Żegnaj Wilno ukochane - kapela Wileńska ) Kliknij i posłuchaj!

O konkursie - promocja drobiu oraz obalenie mitów związanych z drobiem wśród słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. O zdrowiu i dobrym samopoczuciu seniorów decyduje między innymi dieta. Jednym z produktów, który zaspakaja potrzeby żywieniowe osób starszych, jest polskie mięso drobiowe. Drób zawiera pełnowartościowe i białko, witaminy, sole mineralne, nienasycone kwasy tłuszczowe, jest lekkostrawny i delikatny w smaku.

Kliknij i przeczytaj!

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że od 1 kwietnia 2021 r. ruszył realizowany przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Nowej Soli Program Nowosolska Karta Seniora. Program jest elementem polityki społecznej Gminy Nowa Sól – Miasto i obejmuje system zniżek, ulg i uprawnień

Już 1 kwietnia zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 września 2021 roku.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Szczegóły o NSP na stronie Kliknij!

 

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework