banerNutwNew

Zapraszamy na

Zbliża się największa nowosolska impreza Święto Solan! W dniach 16-18 czerwca pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej i mamy nadzieję – każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij i przeczytaj!

Dzisiaj w dniu 06.06.2023 (wtorek) godz. 1600- 1700 w sali gimnastycznej CAS ul. Kasprowicza 12 spotkaliśmy się kolejny raz na zajęciach z tą małą piłką. Zajęcia prowadzą Leszek Przybylski i Dorota Szymańska ze Stowarzyszenia Tchoukball Lubuskie.  Po krótkiej rozgrzewce zaczęła się już prawdziwa gra. Traktujemy to też jako zabawę z piłką.

Następne spotkanie odbędzie się 5.07.2023 o godz. 17.00. w sali gimnastycznej CAS. Zapraszamy na to spotkanie do gry i osoby wspierające.

Czy grupa Turystyki Pieszej „Wędrówki po lesie z kijkami lub bez” ma przerwę wakacyjną? W dn.7.06.2023 o godz. 10.00 pod wiatą za szpitalem spotkała się dość liczna grupa. Od razu było wesoło. Powitaliśmy Ulę, która zaszczyciła tę grupę po długiej przerwie. Ula również cieszyła się, że dołączyła do nas. Cel spaceru przez

  I  tak  tanecznyczm krokiem dotarliśmy do 17.05.2023., kiedy było zakończenie zajęć tanecznych. Pani Gosia doceniła nasze zaangażownie i umiejętności taneczne oraz  nagrodziła nas dyplomem, medalem i kubkiem z napisem "Taniec jest jak jedzenie czekolady z każda chilą chcemy WIĘCEJ".  Dziękujemy za miłą atmosferę na zajęciach i motywowanie nas do tańca.

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework