banerNutwNew

Zapraszamy na

W piątek 24 maja o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii pod Tekstem na spotkanie z Beatą Halicką, autorką książki ,,Życie na pograniczach" i bohaterem tej niezwykle ciekawej biografii - Zbigniewem Anthony Kruszewskim.

W największym skrócie jest książka o ludziach żyjących na emigracji, którym udało się odnieść sukces w swych nowych ojczyznach. Jednym z nich jest Z. A. Kruszewski (rocznik 1928), niezwykle barwna i nietuzinkowa postać. Harcerz, powstaniec, emigrant, profesor, a także wiceprezes Kongresu Polonii Amerykańskiej i

Wyjazd autobusu na wycieczkę "Region Kozła"  28.05.2019r. (wtorek) godz. 8.00 (wycieczka całodniowa)

Przystanki:
- ul. Wojska Polskiego (SANEPID)
- przed wejściem na stadion ul. 1-Maja
- przystanek ul. Zielonogórska (obok kiosku)

MIEJSCA  W  AUTOBUSIE  ZAJMUJEMY  WG KOLEJNOSCI  ZAPISÓW  I  WPŁAT  NA  WYCIECZKĘ.

Z dniem 16.05.2019 zakończyły się zapisy na wycieczkę. Rezygnacja uczestnika jest możliwa po zaproponowaniu nowego uczestnika na to miejsce. Wszelkie zmiany, proszę zgłaszać u. D.Miczulskiej.

Program wycieczki Kliknij!

 

W dniu 08.06.2019r. Zapraszamy na „Piknik seniorów w Bobrownikach” jest to zadanie publiczne współfinansowane ze Starostwem Powiatowym w Nowej Soli. W projekcie udział wezmą słuchacze NUTW oraz liczna grupa członków Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Otyńskiej, szczegóły poniżej.

W Bibliotece Miejskiej w Ogrodzie Sztuk wystawa ,,SOS dla Ziemi”. Pokazuje, że naszej planecie grozi katastrofa

Gniazdo zbudowane ze śmieci, dzieci kąpiące się w wysypisku odpadów, człowiek ,,tonący” w górze plastikowych butelek, ptak pokryty mazutem, dla którego prawdopodobnie nie ma już ratunku…

Podkategorie