banerNutwNew

Zapraszamy na

Starostwo Powiatowe w Nowej Soli zaprasza na spotkanie z Dyrektorem NFZ z Zielonej Góry i Dyrektor Szpitala w Nowej Soli p. Osińską w sprawie wolontariatu w szpitalu.Spotkanie odbędzie sie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowej Soli w sali konferencyjnej II piętro w dniu 04.10.2022 o godz. 12:00. 

Rozpoczynamy nowe spotkania słuchaczy pod wspólnym tytułem "Wspomnień czar" , które przygotowuje nasz kolega Zenek. Bedzie to pokaz slajdów z naszych wypraw, wycieczek, spotkań, zajęć, będą one wyświetlane na ekranie i mam taką wielką nadzieję, że komentarzy i śmiechu nie zabraknie, może pojawi się łezka w oku . Zapraszamy na pierwsze tego typu spotkanie  już 13.10.2022r. o godzinie 11:00 w biurze NUTW ul. Kasprowicza 12.( aby było przyjemniej weźmy ze sobą kilka ciasteczek) Zapraszamy (prosimy o opinię jeśli spotkania się spodobają pociągniemy je dalej) 

Pierwsza wycieczka rowerowa po wakacjach odbędzie się 29.09.2022 o godz. 10.00 Spotkanie przy wiacie za szpitalem

Turystyka rowerowa – rodzaj aktywności fizycznej, metoda spędzania wolnego czasu, która zakłada podróżowanie rowerem w celach rozrywkowych i / lub turystycznych. Turystyka rowerowa, to także wypoczynek na łonie przyrody. Taki cel ma grupa słuchaczy NUTW. Po wakacjach ruszamy w drogę w kierunku Studzieńca. Może dojedziemy do pomników przyrody w Studzieńcu – 2 dęby szypułkowe  - obwody pni 350 i 333 cm wys. 25  m. wiek: około 300 lat.

Plan zajęć na  pażdziernik znajduję się w zakładce Plan zajęć/Miesięczne plany zajęć 2022/2023/Pażdziernik

JSN Shine is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework